Warning: Creating default object from empty value in /home/ekie/domains/ekie.lt/public_html/wp-content/themes/other/nectar/redux-framework/ReduxCore/inc/class.redux_filesystem.php on line 29
A++ gyvenamojo namo statybos etapas: iki raktų (IV-etapas) - Namų statyba

A++ gyvenamojo namo statybos etapas: iki raktų (IV-etapas)

By 2016 lapkričio 20Naujienos

Nors prabėgo tik 7 mėnesiai, pirmasis Lietuvoje gyvenamasis A++ klasės namas pastatytas. Tiesa, ne tik pastatytas, bet ir pilnai įrengtas, išdailintas ir jame jau įsikūrę namo šeimininkai. Čia jau stovi didžioji dalis baldų ir verda kasdienis gyvenimas.

Tai 130 kv. metrų ploto, vieno aukšto namas su erdvia svetaine, trimis miegamaisiais ir didžiule dengta terasa. Namas ypatingas ne tik savo ekonominiu naudingumu, bet ir moderniais architektūriniais sprendimais bei inovatyviu interjero dizainu. Visame name dominuoja natūrali mediena bei „švarus“, minimalistinis stilius.

Pasvaliečių pora įgyvendino savo svajonę – ramioje vietoje užmiestyje pasistatyti ekonomiškai naudingą bei netradicinės architektūros namą. O mes įvykdėme šį projektą ir pasiekėme savo tikslą – patekti į Lietuvos istoriją kaip pirmieji A++ statytojai. Nors ir esame pastatę nemažai energiją tausojančių A ir A+ klasės namų, toks projektas mums buvo pirmasis ir išskirtinis. Nekantraujame ir toliau įgyvendinti panašius projektus ateityje.

Join the discussion 6 Komentarų

Palikite komentarą

Menu

Ekie.lt svetainėje naudojami slapukai, kurie padeda užtikrinti geresnę teikiamų paslaugų kokybę. Naršydami mūsų svetainėje Jūs patvirtinate, jog sutinkate su Ekie.lt slapukų politika.

Sutinku