E

EKONOMIŠKAS

K

KOKYBIŠKAS

I

INOVATYVUS

E

EKOLOGIŠKAS

Mes  dirbame tam, kad patenkintumėme Jūsų poreikius tobulam namui. Esame vieni iš nedaugelio Lietuvoje, gebančių projektuoti bei statyti A+ ir A++ klasių bei pasyvius namus. Mūsų komanda – jau sukaupusi 10 metų patirtį įvairiapusiškai tobulinant gyvenamojo būsto kokybę ir statybos procesą – didžiausią dėmesį skiria energetinių sąnaudų mažinimui, statybos kaštų mažinimui bei ekologijai. EKIE namai – šilčiausi, serijiniu būdu statomi namai, kurie atitinka visus ES direktyvos reikalavimus.

Patyrę ekspertai suprojektuoja ir pastato patikimą, ekologišką, ekonomišką, inovatyvų, komfortišką, labai šiltą, namą „nuo projekto iki namo raktų“ per 4 – 6 mėnesius! Įvertinus techninius duomenis, komplektaciją, medžiagų ir darbų kokybę, greitą statybą, šildymo sąnaudas ir gaunamą komfortą – mūsų EKIE namas – mažiausios kainos rinkoje! Kai statysime Jums EKIE namą – Jūs sutaupysite daug laiko ir pinigų, nes mes suteikiame pilną namo paketą.

2007 metais sukūrėme ir užpatentavome termoizoliacinę struktūrą, pagal kurią statome medinius-skydinius ekologiškus ir ekonomiškus EKIE namus. Siekdami tobulėti, stengiamės patenkinti ne tik Jūsų poreikius ir reikalavimus A+, A++ klasių bei pasyviems namams, bet ir peržengti ribas. Todėl naudojame dar geresnių parametrų langus, šilumos siurblius, rekuperatorius, sandarinimo medžiagas. Norėdami suteikti Jums maksimalų komfortą – automatizavome visas šildymo bei vėdinimo sistemas. Mes pastatysime ir įrengsime EKIE namą – Jums reikės tik atsiimti raktus.

Mes dirbame tam, kad EKIE namai atitiktų visus Jūsų poreikius ir gerintų Jūsų gyvenimo kokybę.

Sekite mus:

Apsilankykite mūsų pastatytuose namuose ir įsitikinkite, kad statytis EKIE namus – tikrai verta!